Enter your keyword

Kenogen

Niezwykłe cechy Keno – Complex powodują naturalny wzrost i zagęszczanie włosów, ułatwiając ich wydłużenie. KENOGEN® terapia z 500 mg melatoniny to cenny codzienny program, który przywraca energię, zdrowie i piękno włosów. Produkty są hipoalergiczne. Testowany klinicznie oraz wolne od niklu.

Keno-Complex jest silnym aktywatorem mieszków włosowych, działa synergistycznie na główne czynniki wspierające wzrost włosów:

–   Hamowanie powstawania 5-reduktazy,
–   Poprawa mikrokrążenia podskórnego,
–   Regeneracja skóry poprzez aktywację metabolizmu komórkowego,
–   Synchronizacja zegara biologicznego

KENO COMPLEX:
–   KGCC to: Kigelii (drzewo kiełbasiane), Ginkgo Biloba (miłorząb japoński), Clary (szałwia), Cynamon – kompleks ten wykazuje zwiększenie fazy wzrostu (anagen) włosów podczas testu, w którym na 35 różnych obszarach skóry głowy 30 osób stosowało kuracje przez 60 dni.
–   Melatonina dzięki swojej zdolności do zwalczania wolnych rodników, stymuluje metabolizm skóry.
–   Palma sabalowa (Serenoa repens) jest szczególnie skuteczna w schorzeniach związanych z nadmiarem androgenów, takich jak łojotok i łysienie, ponieważ hamuje ona enzym 5- reduktaza.

Po 60 dniach codziennego stosowania Kenogen Complex
zaobserwowano w testach o 50% większy wzrost nowych włosów.

KURACJA KENOGEN ® dla kobiet

WOMAN SHAMPOO FOR HAIR REGROWT AND THICKENING

U kobiet brak estrogenów powoduje często słaby wzrost włosów, hamuje jego wydłużenie, a także zmniejsza ich grubość i strukturę. Specjalna formuła Kuracji KENOGEN ® dla kobiet z 500 mg melatoniny wywiera korzystny wpływ na funkcje mieszków włosowych, dzięki intensywnym fitohormonom uzupełnionym dodatkiem melatoniny. Działanie to jest realizowane przez fitoestrogeny, które są wyłącznie pochodzenia roślinnego i uzyskane z drzewa kiełbasianego (Kigelii Africana), majestatycznego drzewa, którego owoce używane są do produkcji wyciągu bogatego w izoflawonoidy.

Szampon KENOGEN® do słabych i chorych włosów – 250 ml.
Delikatna synergiczna formuła roślinna zapewnia właściwą ilość składników odżywczych, nawilżających i wzmacniających. Chroni skórę i włosy.

Lotion KENOGEN® – 30 fiolek po 5 ml każda.
Intensywna kuracja o wysokiej zawartości melatoniny odpowiedzialnej za naturalny odrost włosów.

Kuracja podtrzymująca: 2 fiolki na tydzień.

2. KURACJA KENOGEN® dla mężczyzn

INTENSIVE TREATMENT FOR HAIR REGROW AND THICKENING FOR MAN

Specjalna formuła Kuracji KENOGEN ® dla mężczyzn z 500 mg melatoniny jest szczególnie skuteczna w zmniejszeniu produkcji DHT i jego szkodliwego wpływu na mieszki włosowe, dzięki bogatej zawartości fitosteroli uzyskanych z ekstraktu z palmy sabalowej (Serenoa repens) uzupełnionych o unikalne działanie melatoniny.
Zalecana jest w leczeniu łysienia androgenowego przy słabych włosach i słabym wzroście włosów. Dzięki odtworzeniu równowagi metabolicznej w osłabionych włosach odzyskuja one siłę i grubość z dnia na dzień.

Szampon KENOGEN® – 250 ml
stworzony specjalnie dla głębokiego usuwania zanieczyszczeń oraz sebum ze skóry głowy. Pomaga odżywiać i wzmacniać cebulki włosów.

Lotion KENOGEN ® – 30 fiolek po 5 ml każda
Intensywny preparat o wysokiej zawartości melatoniny odpowiedzialnej za naturalny odrost włosów.