Enter your keyword

Glycosan

Naukowcy pracujący w laboratoriach Vivipharma stworzyli Glycosan Plus Bio-Complex, intensywny program zabiegów zapobiegający wypadaniu włosów, łupieżowi oraz łojotokowi. Skuteczność tego programu została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Glycosan Plus Bio Complex to:

–  Wyjątkowa kompozycja zawierająca GAG + zintegrowany Bio Complex,
–  Glikozoaminoglikany (GAG) odgrywają podstawową rolę we wzroście i różnicowaniu komórek, odpowiadają za głębokie odżywienie i nawilżenie skóry głowy, sprzyjające odżywianiu włosów.
–  Zintegrowany Bio Complex poprawia mikro krążenie skóry głowy, przez co intensywnie stymuluje wzrost włosa
–  Wszystkie te wyniki osiągnięte zostały po zaledwie 90 dniach stosowania Glycosan Plus Bio Complex wśród wszystkich badanych.

Glycosan Plus Bio Complex z glikozoaminoglikanami jest to pierwszy bezalkoholowy preparat przeciw wypadaniu włosów.Wskazany dla skóry głowy bardzo delikatnej i wrażliwej.

Produkty są hipoalergiczne, testowane klinicznie oraz wolne od niklu.

TERAPIA Szokowa Przeciw Wypadaniu Włosów
Wskazania i opis:
Terapia Szokowa Przeciw Wypadaniu Włosów zalecana jest w przypadku łysienia, intensywnego wypadania włosów, dla włosów przerzedzonych – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

–  Terapia obejmuje Szampon i Lotion; powinny one być stosowane bez przerwy, przez co najmniej 3 miesiące. Terapię można rozpocząć w dowolnym czasie. Badania kliniczne wykazały skuteczność Terapii po zaledwie 90 dniach stosowania.
–  Wzrost wypadania włosów może pojawić się w pierwszym miesiącu Terapii i jest to całkowicie naturalny objaw związany ze wzrostem metabolizmu i szybkością regeneracji włosów.
Stosowanie:
–  Szampon Glycosan Plus Bio Complex należy stosować dwa razy w tygodniu, podczas gdy Lotion powinien być stosowany co drugi dzień (trzy razy w tygodniu).
–  Po zastosowaniu szamponu nanieść 7 ml Lotionu, miejsce przy miejscu na całą skórę głowy przed wysuszeniem włosów. Masować z lekkim naciskiem przez kilka minut. Nie spłukiwać.
–  W dniu, kiedy Szampon nie jest używany stosować  7 ml Lotionu, miejsce przy miejscu na suchą skórę głowy, masując z lekkim naciskiem przez kilka minut. Nie spłukiwać.
–  Jeśli włosy są myte codziennie, stosować pół dawki Lotionu Glycosan Plus Bio-Complex (3, 5 ml) po każdym myciu Szamponem.

TERAPIA Szokowa dla Włosów z Łojotokiem 
Wskazania i opis:
Terapia Szokowa do Włosów z Łojotokiem jest wskazana w przypadkach przetłuszczających się, tłustych włosów oraz nadmiernego łojotoku skóry głowy.
Zestaw, który zawiera Szampon i 6 fiolek po 7 ml Lotinu należy stosować dwa razy w tygodniu. Terapia trwa jeden miesiąc. Specjalna formuła preparatu rozpuszcza nadmiar sebum, eliminując tłustość. Stałe korzystanie z Szamponu do Włosów z Łojotokiem pozwala na utrzymanie uzyskanych wyników Terapii.

 

TERAPIA Szokowa Przeciw Łupieżowi i Świądowi.
Wskazania i opis:
Terapia Szokowa Przeciw Łupieżowi i Świądowi jest zalecana w przypadkach świądu i łuszczenie się skóry głowy. Terapia zawiera Szampon i 6 fiolek po 7ml Lotionu; należy stosować go dwa razy w tygodniu. Terapia trwa jeden miesiąc; działanie aktywnych składników stopniowo zmniejsza łupież i swędzenie skóry bez uszkodzenia skóry głowy oraz włosów. Stałe korzystanie z Szamponu Przeciw Łupieżowi i Świądowi pozwala na utrzymanie uzyskanych wyników z Terapii.

OLEJEK Regenerujący łuskę włosa – 50 ml

REGENERATING AND TAMING LIFTING OIL

OLEJEK Regenerujący zalecany jest do włosów, które są kruche, zniszczone lub mających tendencje do łamania się. Odbudowuje i chroni włosy, broniąc ich struktury przed agresywnymi środkami i nagłymi zmianami temperatury. Poprawia nawilżenie i teksturę włosów oraz nadaje im efekt gładkości.

TERAPIA Szokowa Przeciw Wypadaniu Włosów przy wrażliwej skórze głowy i słabych włosach


Terapia Szokowa Glycosan BIO SENSIL Przeciw Wypadaniu Włosów jest zalecana w przypadku intensywnego wypadania włosów zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn z wrażliwą skórą głowy i delikatnymi włosami, które się łamią.

Wskazania i opis:
–  Terapia obejmuje Szampon i Lotion. Powinny one być stosowane bez przerwy, przez co najmniej 3 miesiące.
–  Terapie możesz rozpocząć w dowolnym czasie. Badania kliniczne wykazały skuteczność leczenia po zaledwie 90 dniach stosowania preparatów.
–  Wzrost wypadania włosów może pojawić się w pierwszym miesiącu Terapii i jest to całkowicie naturalne objaw związany ze wzrostem metabolizmu i szybkością odnowy włosów
–  W przypadku łysienia i intensywnego wypadania włosów zalecane są dwa cykle leczenia w ciągu roku.

10% Hydrolizowany Kolagen Morski – 50 ml
Dwufazowy emolient nawilżający, łagodzący, natłuszczająco –oczyszczający, zmniejsza swędzenie skóry, zaczerwienienie oraz jej podrażnienia. Jego działanie kosmetyczne polega na głębokim zmiękczeniu skórę i zmniejszeniu hiperkeratotycznego pogrubienie warstwy rogowej skóry.
Wysoka zawartość kolagenu i uzupełniające aktywne składniki sprawiają, że jest to produkt wyjątkowo skuteczny:

–  10% hydrolizowany roztwór kolagenu morskiego, to potężny środek nawilżający, odnawiający wierzchnią warstwę skóry, wpływa na wzrost komórek naskórka, zatrzymując wodę wewnątrz warstwy rogowej naskórka.
–  Kojące działanie wynika z obecności cząsteczek pochodzenia roślinnego takich jak: rumianek, męczennica (Passiflora incarnata), krwawnik, ziele dziurawca, kocanka włoska (Helychrysum) wzbogaconych o wyciąg z kaparów posiadających biologiczne właściwości anty-drażniące i kojące.
–  Alantoina, której struktura i funkcja keratoplastyczna jest szczególnie aktywna w leczeniu drobnych nacięć i otarć.

Derma Serum – 50 ml
Derma Serum stosowane jako ochrona dermo – plastycznej warstwy naskórka, jest super nawilżającą emulsją z podwyższonym poziomem bezpieczeństwa i tolerancji. Skutecznie przywraca barierę struktury molekularnej naskórka w obu kierunkach, utrzymuje skórę nawilżoną i chroni ją przed szkodliwym działaniem środowiska lub wpływami atmosferycznymi, takim jak suche powietrze, wiatr i zanieczyszczenia atmosferyczne.

Jego formuła zawiera składniki nowej generacji ochrony komórek, które przywracają właściwe funkcje skóry:
–  Cappaprenols – związek pochodzi od embriologicznych tkanek pączków kaparów, wykazuje on szczególnie aktywne działanie przeciwzapalne na tkankę skóry.
–  Zincite – enzymatyczny kofaktor, który stymuluje procesy naprawcze odnowy komórkowej i chroni DNA; uzyskany on jest w innowacyjnym procesie ekstrakcji smitsonitu, minerału o wysokiej zawartości węglanu cynku ZnC03.
–  Aminokwasy pochodzenia roślinnego (pektyny, seryna, arginina, prolina) ułożone w nawilżający jednowarstwowy płaszcz molekularny, który skutecznie wzmacnia ochronę skóry, dzięki zwiększonej spójności błon komórkowych.
Derma Serum – to środek perfumowany, całkowicie wolny od substancji wywołujących alergie, w połączeniu z wyjątkowo delikatną strukturą produktu jest niesłychanie przyjemny w użyciu.

 SHAMPOO OIL – przy schorzeniu łuszczycy i zapaleniu skóry – 200 ml
To przyjazny dla skóry, świetnie oczyszczający szampon kojący, zawiera lipidowe, powierzchniowo-czynne składniki głównie pochodzenia roślinnego, min. olej z awokado i oliwek, którego chemiczno-fizyczne właściwości oczyszczają skórę głowy i włosy, rozpuszczając zanieczyszczenia i wypłukując je.
W odróżnieniu od tradycyjnych środków myjących SHAMPOO OIL radykalnie zmniejsza stężenie środków powierzchniowo czynnych, które, choć nieszkodliwe dla osób ze skórą normalną i zdrową są niewskazane dla osób ze skórą reaktywną i wrażliwą.
Ograniczone wytworzenia piany jest spowodowane przez brak drażniących czynników. Ponieważ produkt przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, podrażnionej i reaktywnej dodany do składu ekstrakt z kaparów ciernistych (Capparis Spinosa) – posiada szybko działające właściwości kojące i tonizujące.

SHAMPOO OIL również głęboko odżywia włosy dzięki zawartości: kigelii afrykańskiej (drzewo kiełbasiane – Kigelia africana), miłorzębu japońskiego i cynamonu. Mieszanka tych aktywnych składników powoduje ponadto wzmocnienie, odbudowę i odnowę włosów od nasady do końcówek.

Miło nam poinformować że od 25 września oferta kosmetyków trychologicznych Vivipharma rozszerza się o trzy szampony do problemów związanych ze skórą głowy i włosami ( wypadanie włosów, łojotok i łupież). Szampony te wchodzą w skład znakomitej serii kosmetyków – Glycosan Plus Bio Complex. Kosmetyki tej serii zawierają glikozoaminoglikany, odgrywają one podstawową rolę we wzroście i różnicowaniu komórek oraz odpowiadają za głębokie odżywienie i nawilżenie skóry głowy.

Kosmetyki te można już zamawiać.